חזרה לבלוג

הדפסת DTF – שירות מהיום למחר!

פורסם על ידי יניב - AllAround

עולם הדפוס פורח, מתפתח ומשגשג, ואם פעם ההישג היה הדפסה מהירה ואיכותית על נייר, כיום ניתן לבצע סוגי הדפסות רבים על מגוון פריטים, חומרים ומוצרים. גם בתחום זה, של הדפסות על מוצרים שונים, הטכנולוגיות ממשיכות להתפתח, וניתן כיום לגלות שיטות עכשוויות וחדשניות מאוד המאפשרות להדפיס על מגוון מוצרים, להשיג תוצאות יפות ואיכותיות, והדבר החשוב ביותר: להיות מרוצים מהתוצר המודפס. אחת משיטות אלו היא הדפסת DTF.

שיטות שונות להדפסה על מוצרים

כאמור, קיימות שיטות שונות להדפסה על מוצרים. השיטות שונות זו מזו באופן ההדפסה, במכשור שמלווה את ההדפסה וכמובן, ברמת האיכות של ההדפסה. השיטות הרווחות כיום הינן סובלימציה וכן הדפסת DTF, הנחשבת לשיטה המובילה, הפופולארית והנחשבת ביותר. שיטה זו הינה חדשנית ומביאה עימה פתרון אמיתי ושימושי מאוד המוכיח את עצמו בקרב משתמשים רבים.

הדפסת DTF: איך זה מתבצע?

שיטת הדפסת DTF מתבצעת באמצעות מכשור מיוחד וייעודי. התהליך מתחיל, כמו במרבית השיטות בעיצוב גרפי ממוחשב, בתוכנת RIP. כאשר העיצוב מוכן, או לאחר שבחרתם עיצוב מתאים ורצוי, מתבצעת הדפסה מיוחדת על גבי סרט PET. המדפסת מבצעת את ההדפסה באמצעות רכיבים מיוחדים היוצרים הדפסה איכותית ועמידה המתאימה לאריגים שונים הנשמרים לאורך זמן על גבי הטקסטיל. את הסרט המודפס יש לגזור בהתאם לגודל האובייקט המודפס, ולאחר מכן להצמיד את התוצר המודפס למוצר, וזאת עושים באמצעות מכבש עוצמתי הגורם להצמדה יציבה ועמידה. כך למעשה, אנו מקבלים מוצר מודפס ומעוצב בדיוק לפי טעמנו ומטרתנו הנוכחית.

מהו היתרון המובהק של מדפסת DTF?

כאמור, ישנן כיום מגוון שיטות שונות להדפסה, אך לכל אחת מהן חסרונות כאלו ואחרים. לעומתן, הדפסת DTF באמצעות מדפסת DTF נחשבת לאיכותית ועמידה ומספקת מגוון אפשרויות הדפסה. הדפסת DTF מתאפשרת לביצוע על מגוון רחב של חומרי מוצרי טקסטיל: כותנה, כותנה אורגנית, כותנה סרוקה, פוליאסטר בהיר, פשתן, וכן תערובות. בנוסף, יש לציין כי הדפסת DTF נחשבת ליפה, ברורה ובוהקת על גבי הטקסטיל. כמו כן, ניתן לבצע את ההדפסה על אריגים בהירים וכהים, והכי חשוב – היא נשמרת לאורך זמן ונראית כמו חדשה. נקודה נוספת היא לגבי הכנת האריג להדפסה, ןחשוב לדעת גם כי ניתן לבצע את ההדפסה על גבי הטקסטיל מבלי לבצע הכנות וטיפולים נוספים לטקסטיל.

מה זה DTF  למיתוג מוצרי טקסטיל?

הדפסת DTF הינה שיטה מעולה המשרתת מטרות רבות. בין היתר, ניתן למתג מוצרי טקסטיל שונים באמצעות מדפסת DTF כדוגמת הדפסת חולצות ועוד. אין ספק שמוצר מודפס הינו מוצר ייחודי וממתג שיכול למלא מגוון מטרות, כדוגמת האפשרות שלו להיות פריט אחיד ומגבש לקבוצה, חולצת בית ספר, מתנת מזכרת מיוחדת לרגל פרידה, מוצר המשמש לקידום מכירות ועוד. כאשר מדפיסים לוגו של חברה על חולצה, תיק או כובע, למעשה מקדמים את מיתוג המוצר.

אצל מי מבצעים הדפסות DTF?

מומלץ לבצע הדפסת DTF אצל חברה שצברה מומחיות בתחום הדפסות מסוג DTF. מדובר על חברות הדפסה מקצועיות המחזיקות ברשותן את המכשור האיכותי והמקצועי המאפשר להן לבצע הדפסה על כל מוצרי הטקסטיל. הדבר המשותף לכל ההדפסות הוא רמת איכות גבוהה, מראה מרשים ומדוייק, והכי חשוב – תוצר איכותי ומשביע רצון. אז אם אתם שואלים מה זה DTF ורוצים לדעת כיצד שיטת ההדפסה המתקדמת תוכל לענות על הצורך שלכם – אתם מוזמנים לפנות אלינו, AllAround. אנו חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב המציעה שירותים בתחום הדפסה על מגוון מוצרים שונים כדוגמת הדפסה על גרביים, הדפסה על כובעים ועוד.

דברו איתנו בווטסאפ לפרטים נוספים :)